Rendezvényeink a tanév során 2022-2023. tanév

DátumIdőTanév feladataiFelelős
2022.08.22.9 óraAlakuló értekezletIskola vezetősége
2022.08.31.9 óraTanévnyitó értekezletIskola vezetősége
2022.09.01.8-8:45Tanévnyitó ünnepség.4. évfolyam: Bányainé Seprenyi Gabriella. Drágity Dusán
2022.09.12.-15. MaTalent7 tehetségmérés az 5. évfolyamonKamarásné Elek Cecília
2022.09. 2022/2023 tanévre szóló minősítési és értékelési terv elkészítéseIskola vezetősége
2022.09.01.17-18Szülői értekezlete: 1.a, 1.bSövényházy Anna Istókné Oláh Ágnes
2022.09.05.17-18Szülői értekezlet: 2.b, 5.a, 6.bBene- Kinda Emőke Seres- Kiss Fruzsina, Bondárné Tóth Villő
2022.09.06.17-18Szülői értekezlet: 3.a, 3.b, 6.aBaranyiné Mészáros Edit Áchim Mónika Hegedűs György
2022.09.07.17-18Szülői értekezlet: 2.a, 4.a, 4.bSzabó Pálma Bányainé Seprenyi G., Drágity Dusán
2022.09.07.10:40TűzriadóIskolavezetés, Hüse Szilvia
2022.09.08.17-18Szülői értekezlet: 7.a, 7.b ,8.a, 8.bDr. Gellén Balázsné, Sajtos, Bettina, Kálmánné fodor Zsuzsanna, Dér Zoltán
2022.09.09.17-18Szülői értekezlet: 5.bKamarásné Elek Cecília
2022.09.09-09.15. „Mozdulj a klímáért!” mozgalomÖko munkacsoport
2022.09.15.14 óraTanmenetek leadása a munkaközösség vezetőknekMunkaközösség vezetői, tagjai
2022.09.16.-20-. „TeSzedd” mozgalom, Takarítási világnapKálmánné Fodor Zsuzsanna, Öko munkacsoport
2022.09.18. Bolyai csapatverseny, LÜK, Bendegúz nevezésKálmánné Fodor Zsuzsanna, Bányainé Seprenyi Gabriella
2022.09.19-10.10. 8. évfolyam pályaválasztási kompetenciamérésKálmánné Fodor Zsuzsanna Dér Zoltán Konkolyné Bárkányi Ibolya
2022.09.22.8-15Autómentes világnapÖko munkacsoport
2022.09.22. Tanmenetek ellenőrzéseMunkaközösség vezetők
2022.09.23. NETFIT mérés kezdeteTestnevelők
2022. 09.23. Bemeneti mérés adatszolgáltatásKonkolyné Bárkányi Ibolya
2022.09.26.16-17MunkaértekezletIskola vezetősége
2022.09.30.17-22Kutatók éjszakájaKálmánné Fodor Zsuzsanna Kamarásné Elek Cecília
2022.09.30.15-19Családi nap, Magyar Diáksport NapjaBányainé Seprenyi Gabriella Áchim Mónika, Bondárné Tóth Villő, Sajtos Bettina
2022.09.30-ig Bemeneti mérés szövegértésből 5. és 7. évfolyamonSeres-Kiss Fruzsina Hegedűs György
2022.09.30. Magyar Népmese NapjaÁchim Mónika
2022. 09.30. Zenei világnapCservákné Molnár Eszter, Fekete Miklós
2022.09-től Lektori munka koordinálásaGubikné Haraszti Katalin
2022.10. Első évfolyam fényképezéseSövényházy Anna, Istókné Oláh Ágnes
2022.10. Őszi papírgyűjtésDrágity Dusán
2022.10. On-Lion angol nyelvi verseny, I. forduló angol, nyelvAngol szakosok
2022.10. Füvészkert látogatásDr. Soványné Balog Renáta
2022.10. DarulesBányainé Seprenyi Gabriella
2022.10. Barabás Zoltán biológiaversenyKonkolyné B. Ibolya
2022.10. DIFER mérésben részt vevők kiválasztásaSövényházy Anna, Istókné Oláh Ágnes, Konkolyné Bárkányi Ibolya
2022.10.01. Deszki gyaloglónapDér Zoltán
2022.10.03.Idősek köszöntéseBányainé Seprenyi Gabriella
2022.10.03.-07. Világ Legnagyobb TanórájaOsztályfőnökök, Öko munkacsoport
2022.10.04. Állatok világnapjaÖko munkacsoport
2022.10.06.8 óraAradi vértanúk emléknapjaDr. Soványné Balog Renáta, Fekete Miklós
2022.10.11. Zrínyi matekverseny nevezési határidőKerekes Pálné
2022. 10. 11.17 óraKözépiskolák tájékoztatója szülői értekezletentagintézmény-vezető
2022.10.11.-14. „Tök jó” hétVarga- Dobó Gyöngyi
2022.10.14. Bolyai matematikaversenyKálmánné Fodor Zsuzsanna
2022.10.15. Áthelyezett munkanapIskola vezetősége
2022.10.20.8-12Pályaorientációs nap (1. tanítás nélküli munkanap)Bondárné Tóth Villő
2022.10.21. Megemlékezés az 1956-os forradalomraBondárné Tóth Villő
2022.10.22-igDIFER-t jelenteni az Oktatási HivatalnakKonkolyné Bárkányi Ibolya
2022.10.24.16-18Munkaértekezlet, fogadó óraIskola vezetősége
2022.10.28.9-15Intézményi Továbbképzési nap (2. tanítás nélküli munkanap)Iskolavezetés
2022.11. Takarékossági világnapÖrdög- Lasity Diána
2022.11. Brican nyelvi versenyGubikné Haraszti Katalin
2022.11. Egyetemi mérések, kistérségi matematikaversenyKerekesné, Kálmánné
2022.11. Algyői regionális versenyDr. Gellén Balázsné
2022.11. Kézilabda diákolimpiaSajtos Bettina
2022.11. TERMOSZKamarásné Elek Cecília
2022.11. Darules- könyvtárlátogatásDr. Soványné Balog Renáta
2022.11. Madárvédelem, Öko kert gondozásaVili Rita
2022. 11. On- Lion II. fordulóAngol szakos kollégák
2022. 11.10.14-16Házi mesemondóversenyBányainé Seprenyi Gabriella
2022.11.11.14 óraMárton-napi libanapÁbrahámné K. Gabriella
2022.11.11. IskolaelőkészítőBányainé Seprenyi Gabriella Drágity Dusán
2022.11.14. Országos kompetenciamérés 4., 5. évfolyam bemeneti mérésKonkolyné Bárkányi Ibolya
2022.11.14.-11.18. Idegen nyelvi hétHumán munkaközösség
2022.11.15.14 óraTolerancia nemzetközi napja, délutánjaDr. Gellén Balázsné
2022.11.16. OH közzéteszi a 8. évfolyamosok számára központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények jegyzékét.Kálmánné Fodor Zsuzsanna, Dér Zoltán, Szopka Andrásné
2022.11.21.14 óraZrínyi iskolai fordulóKerekes Pálné, Kálmánné Fodor Zsuzsanna
2022.11. 21. William Blake angol szépkiejtési versenyGubikné Haraszti Katalin
2022.11.25.14-15A magyar közoktatás napja: emlékezés Dr. Farkas KatalinraHegedűs György Seres- Kiss Fruzsina, Cservákné Molnár Eszter
2022.11.28.16-18Munkaértekezlet, fogadóóraIskolavezetés
2022.11.29-ig DIFER vizsgálatok elvégzése (a kiválasztott tanulóknál)Sövényházy Anna, Istókné Oláh Ágnes
2022.11.26-12.19. Adventi készülődésTantestület
2022.11.30-ig Kimeneti mérés adatszolgáltatásKonkolyné Bárkányi Ibolya
2022.11.30. Írásbeli próbanyelvizsga 8. évfolyamNyelvszakosok
2022.12. Bendegúz levelezőversenyek kezdeteTanítók
2022.12. „Mosolymanó” akcióKálmánné Fodor Zsuzsanna
2022.12. Jótékonysági akciók kezdeteOsztályfőnökök
2022.12. Bor Pál fizikaverseny, Hevesy György kémiaversenyKamarásné Elek Cecília, Kálmánné Fodor Zsuzsanna
2022.12. Teremlabdarúgó diákolimpiaDér Zoltán
2022.12. Radnóti Miklós Gimnázium tehetséggondozó versenyeGubikné Haraszti Katalin, Gyukin Dájáná, Borosné Fülöp Annamária
2022.12. Karácsonyfadíszek készítéseTSZ, napközi, DÖK
2022.12. Madaraink védelme, könyvtárlátogatásDr. Soványné Balog Renáta
2022.12.02. Tanulók jelentkezése a központi felvételi vizsgára.Kálmánné Fodor Zsuzsanna, Dér Zoltán, Szopka Andrásné
2022.12.05. Szóbeli próbanyelvvizsga 8. évfolyamNyelvszakosok
2022.12.06. IskolaelőkészítőBányainé Seprenyi Gabriella Drágity Dusán
2022.12.06. MikulásOsztályfőnökök
2022.12.09. Bukásra álló gyerekek szüleinek értesítése a minimumkövetelmények mellékletévelSzaktanárok, osztályfőnökök
2022.12.19.16-18Munkaértekezlet, fogadóóra egyeztetés alapjánIskolavezetés
2022.12.21.8-12Karácsonyi műsor, karácsonyi készülődésBaranyiné Mészáros Edit, Áchim Mónika, osztályfőnökök
2022.12.22-2023. 01.06. Téli szünet 
2023.01.09. Téli szünet utáni első tanítási nap 
2023.01. Barabás Zoltán biológiaversenyKonkolyné Bárkányi Ibolya
2023.01. ZöldOkos kupaKálmánné Fodor Zsuzsanna
2023.01. Bor Pál fizikaversenyKálmánné Fodor Zsuzsanna
2023.01. Torna diákolimpiaHerbertné Auth Adél
2023.01.06. Ortodox SzentesteGyukin Dájáná
2023.01.19. Intézményi szavalóverseny felsősöknek A magyar kultúra napjaHegedűs György, Seres-Kiss Fruzsina Dr. Soványné Balog Renáta
2023.01.20. A tanítási év első félévének utolsó napja 
2023.01.21.10 óraKözponti írásbeli felvételi vizsgákKálmánné Fodor Zsuzsanna Dér Zoltán
2023.01.23.14-16Félévi osztályozó értekezletIskolavezetés
2023.01.27. Félévi bizonyítványok kiosztásaOsztályfőnökök
2023.01.27. Szent Száva ünnepeGyukin Dájáná
2023.01.31. Pótló (alapos ok miatt) központi felvételi vizsgákKálmánné Fodor Zsuzsanna Dér Zoltán
2023.02. Téli madárles- fotópályázatDr. Soványné Balog Renáta
2023.02.02.-03. Bemutató órák a leendő első osztályosoknak 
2023.02.06. Nevelőtestületi értekezlet, a félév értékeléseIskolavezetés
2023.02.07.– 02.16.17-18Félévi szülői értekezletekOsztályfőnökök
2023.02.07. Intézményi matematikaversenyDr. Halmosiné Pakai Ilona
2023.02.08.14-15Aranka napi megemlékezésBányainé Seprenyi Gabriella, Hegedűs György
2023.02.10.14-16FarsangDÖK, osztályfőnökök
2023.02.14. Madarak védelme, madáretető készítéseVili Rita
2023.02.15. EgészségnapDr. Soványné Balog Renáta Dr. Gellén Balázsné
2023.02.17.14 óraZrínyi matematikaverseny, megyei fordulóDr. Halmosiné Pakai Ilona
2023.02.20. Télbúcsúztató, boszorkaégetésÁchim Mónika
2023.02.22. Jelentkezési lapok továbbítása a középfokú iskoláknakKálmánné Fodor Zsuzsanna Dér Zoltán Szopka Andrásné
2023.02.24.8 óraA kommunizmus és egyéb diktatúrák áldozatainak napjaDr. Soványné Balog Renáta Seres- Kiss Fruzsina Fekete Miklós
2023.02.27-03.14. Szóbeli meghallgatások az általános felvételi eljárás keretében (8.évfolyam)Kálmánné Fodor Zsuzsanna Dér Zoltán Szopka Andrásné
2023.02.27.16-17MunkaértekezletIskolavezetés
2023.03. ELC angol nyelvi versenyAngol szakos kollégák
2023.03. Kézilabda diákolimpiaSajtos Bettina
2023.03. PapírgyűjtésDrágity Dusán
2023.03.02.16 óraIsiváró forgatagBányainé Seprenyi Gabriella Drágity Dusán nyelvszakosok
2023.03.06-10. Témahét: Pénz7Szaktanárok
2023. 03.10. Zászlókészítés az emlékműreÁchim Mónika
2023.03.14. Megemlékezés 1848. március 15-én kitört forradalomrólBondárné Tóth Villő
2023.03. 21.8-14Nyitott iskolaTantestület
2023. 03. 21-22. A tanulói adatlapok módosításának lehetőségeKálmánné Fodor Zsuzsanna Dér Zoltán, Szopka Andrásné
2023.03.22. Víz világnapi versenyDér Zoltán
2023.03.22.13-16Víztorony látogatásSzabó Pálma
2023.03.27.16-18Munkaértekezlet, fogadóóraIskolavezetés
2023.03.27-31. Digitális témahétSzaktanárok, tanítók
2023.04. Litterátum országos angolversenyGubikné Haraszti Katalin
2023. 04. Szerb szépkiejtési versenyGyukin Dájáná
2023.04.03. Húsvéti isiváró forgatagBányainé Seprenyi Gabriella Drágity Dusán
2023.04.05.3. tanításnélküli munkanap – Kínai nyelv napjaIskolavezetés
2023.04.06-11.Tavaszi szünet 
2023.04.12. A magyar költészet napja- projektnapSeres- Kiss Fruzsina Hegedűs György Dr. Soványné Balog Renáta
2023.04.12.Holokauszt áldozatainak emléknapjaDr. Soványné Balogh Renáta Fekete Miklós
2023.04.17.-21.„Határtalanul” pályázatDr. Soványné Balog Renáta Dr. Gellén Balázsné Sajtos Bettina
2023.04.20. Intézményi helyesírási versenyBányainé Seprenyi Gabriella Szabó Pálma Drágity Dusán
2023.04.20-21. Általános iskolai beiratkozásIskolavezetés
2023.04.21. Föld napjaDr. Soványné Balog Renáta
2023.04.24. TudástárTanítók
2023.04.24. Munkaértekezlet, fogadóóraIskolavezetés
2023.04.24-28. Fenntarthatósági témahétVarga-Dobó Gyöngyi. szaktanárok
2023.04.26. Játékos természetismereti vetélkedőKamarásné Elek Cecília
2023.04.27.17-19-Táncgála Anyák napi köszöntésBányainé Seprenyi Gabriella Bene- Kinda Emőke
2023.04.28. Bukásra álló tanulók szüleinek értesítéseSzaktanárok, osztályfőnökök
2023.04.28. A középfokú iskolák megküldik az iskolának a felvételről szóló értesítést 
2023.05. Megyei természetismereti vetélkedő (Algyő)Konkolyné Bárkányi Ibolya
2023.05. Intézményi sportfesztiválTestnevelők
2022.05.04.-31. OH írásbeli idegen nyelvi mérés 6. és 8. évfolyamonGubikné Haraszti Katalin
2023.05.04.14-16Intézményi Kazinczy versenyBányainé Seprenyi Gabriella Istókné Oláh Ágnes Törőcsik Katalin
2023.05.08. Vöröskeresztes világnapNapközi
2023.05.10. Madarak és fák napjaÖko munkacsoport, DÖK
2023.05.13. SZMK bálBányainé Seprenyi Gabriella Bondárné Tóth Villő
2023.05.15.-17. Erdei iskola3.a, 4.a
2023.05.31. Alsós kirándulásBányainé Seprenyi Gabriella
2023.05.22.16-18Munkaértekezlet, fogadóóra egyeztetés alapjánIskolavezetés
2023.05.25. Leendő elsősök szülői értekezlete, tanszerlisták előkészítéseTanítók
2023.05.31-ig NETFIT mérés befejezése, eredmények feltöltéseTestnevelők
2023.06.02.8-8:30Nemzeti összetartozás napjaDr. Soványné Balogh Renáta, Fekete Miklós
2023.06.02.8-12KEVE projektnapSövényházy Anna Dér Zoltán
2023.06.05. Környezetvédelmi világnapÖko munkacsoport
2023.06.15.14-16Jegyek lezárása, osztályozó értekezletIskolavezetés
2023.06.08.-09. ProjektnapOsztályfőnökök
2023.06.14.8-12DÖK nap – 4. Tanítás nélküli munkanapDÖK
2023.06.15.13 óraOsztályozó értekezlet 
2023.06.16.8-12Utolsó tanítási napSzaktanárok
2023.06.15. BankettSZMK+ ballagó  nyolcadikosok
2023.06.17.10 óraBallagás7. évfolyam Dr. Gellén Balázsné Sajtos Bettina
2023.06.22.17 óraTanévzáró5. évfolyam Seres-Kiss Fruzsina Kamarásné Elek Cecília
2023.06. Tanévzáró értekezletIskolavezetés