Iskolánk elismerései

Tanulók számára

1. Nevelőtestületi dicséret- Kossuth Emlékplakett
Iskolánkban a díszoklevelet és a Kossuth Emlékplaketett az a tanuló kaphatja meg, aki tanulmányai során kitűnő tanulmányi eredményt ért el, példás magatartást tanúsított, illetve valamely versenyen kiemelkedő eredmény elérésével öregbítette iskolánk hírnevét.

2. Nevelőtestületi elismerés művészeti tevékenységért
Nevelőtestületi elismerés művészeti tevékenységért díszoklevélben részesülhet az a diákunk, aki a tanulmányai során folyamatosan kiemelkedő eredményt ért el és valamely művészeti területen kiemelkedő teljesítményt nyújtott.

3. Nevelőtestületi elismerés sport tevékenységért
Nevelőtestületi elismerés sport tevékenységért díszoklevélben részesülhet az a diákunk, aki a tanulmányai során folyamatosan kiemelkedő eredményt ért el és valamely sportágban kiemelkedő teljesítményt nyújtott.

4. Nevelőtestületi elismerés természettudományi tevékenységért
Nevelőtestületi elismerés természettudományi tevékenységért díszoklevélben részesülhet az a diákunk, aki a tanulmányai során folyamatosan kiemelkedő eredményt ért el és a természettudományok valamely területén kiemelkedő teljesítményt nyújtott.

5. Nevelőtestületi elismerés közösségi munkáért
Nevelőtestületi elismerés közösségi munkáért díszoklevélben részesülhet az a diákunk, aki képességeihez mérten jó tanulmányi eredménye mellett legtöbbet tett az iskolaközösségért és viselkedésével példaként szolgált tanulótársai előtt.

6. Elismerés szülői közösségi munkáért
A díszoklevelet azok a szülők kaphatják, akik sokat tettek a tanulóink iskolai életének szervezése és körülményeinek fejlesztése érdekében.

7. Péterné Aranka Alapítvány támogatás
A szőregi általános iskola kiváló képességű tanulói továbbtanulásának támogatása.

Pedagógusok számára

Jubileumi elismerések